Jednostavno. Dovoljno je da se registrirate na našim stranicam, upišete valjanu e-mail adresu na koju će Vam doći sve daljnje upute. Ukoliko se ne snalazite na stranici, uvijek ostaje mogućnost da se dođete upisati na našu lokaciju u Kranjčevićevoj 4 (pored stadiona)
Ukoliko se ipak odlučite za online upis, nakon popunjenog obrasca na Vaš mail stižu informacije što od dokumenata trebate donijeti na uvid u autoškolu. Automatski čim ste se upisali dobijate Korisničko ime i Lozinku sa kojim se možete ulogirati u naš sustav, gdje možete uredno pratiti sva događanja(kad imate vožnju, koliko ste sati odvozili, u kojem terminu je ispit…)

Da biste pristupili osposobljavanju za vozača osobnih vozila, potrebno je da zadovoljavate nekoliko preduvjeta i to:

  1. Morate biti stari minimalno 17 godina i 6 mjeseci života
  2. Potrebno je uvjerenje o duševnoj i tjelesnoj sposobnosti za upravljanje vozilom
  3. Ukoliko možete samostalno rješavati ispitne testove
  4. Ukoliko imate hrvatsko državljanstvo i boravište u RH ili
  5. Strani državljanin koji ima odobren stalni ili privremeni boravak u RH

Moguće je platiti u više rata: putem POS uređaja, Visa Splitske banke, Diners card, Maestro Zagrebačke banke, MasterCard Zagrebačke banke na 12 mjesečnih obroka bez kamata, te na blagajni Autoškole po dogovoru.

Mogućnost i kreditiranja putem MasterCarda Zagrebačke banke, Diners Card i Splitske banke u Autoškoli Špalj.

Online prijava za autoškolu "ŠPALJ"

Ispunjavanjem ovog obrasca prijavit ćete se u autoškolu.

Online Prijava

Or Call 855-605-8080